Tím

Klienti GoBigname® oceňujú kombináciu praktického prístupu k dizajnu, lingvistických a marketingových skúseností s právnymi službami v jednom tíme.

Michal Pastier

Co-founder/ Creative Director

Týždenník Forbes ho vyhlásil za víťaza Business Story Competition 2015. S viac než 100 cenami za kreativitu a efektivitu kampaní na ktorých pracoval je jedným z najoceňovanejších tvorcov reklamných kampaní v regióne.

Mirka Pastierová

Co-founder/ CEO

Mirka má akademické pozadie v kognitívnej a informačnej vede. Uverejnila viac než 60 článkov vo vedeckých časopisoch, zborníkoch, knihách atď. Vedie prednášky o namingu a brandingu na konferenciách a workshopoch zameraných na podnikanie a startupovú komunitu.

Rudolf Letko

Partner/Head of Visual Communication

Grafický dizajnér, kaligraf a milovník písma. Vďaka sklárskemu remeslu, množstvu zorganizovaných kaligrafických workshopov a bohatým skúsenostiam z oblasti typografie a grafického dizajnu sa Rudolfovo pole pôsobenia rozrástlo do multidisciplinárnych rozmerov.

Tomáš Petrek

Managing Director

Tomáš sa dlhoročne venuje projektovému manažmentu a prináša do tímu skúsenosti z klientskej strany v rámci marketingových procesov. Počas jeho pôsobenia vo Švajčiarsku zohral kľúčovú rolu pri úspešnom uvádzaní nového produktu na svetový trh.

Ondrej Steiniger

Attorney

Má skúsenosti ako právny poradca pre developing, obchodné a pracovné právo, aj z oblasti konkurzu a reštrukturalizácie. Zastupuje klientov v rámci ochrany duševného a priemyselného vlastníctva, slovenskej aj medzinárodnej registrácie ochranných známok a IT práva.

Andreas Kistler

Account Manager Switzerland

Andreas zastával rôzne marketingové a obchodné úlohy vo veľkých švajčiarskych korporáciách, kde riadil produkty počas ich celého životného cyklu. Prináša do tímu množstvo medzinárodných zákazníckych a trhových skúseností. Vo svojom voľnom čase je vášnivým cestným cyklistom a zberateľom vinylov.

Ondrej Jób

Type Designer

je písmový a grafický dizajnér. Vyštudoval grafický dizajn na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave a dizajn písma na Royal Academy of Arts v holandskom Haagu. Za svoje písma získal viacero prestížnych ocenení, medzi inými aj TDC Certificate of Typographic Excellence v New Yorku.

Jakub Oleš

Graphic Designer

Jakub je grafický designer, ktorý už počas štúdia stážoval v najprestížnejších slovenských reklamných agentúrach. Zároveň reprezentoval Slovensko v rámci festivalu ADCE Awards ako juniorský porotca v kategórií Design&Craft.

Lukáš Smiešny

Graphic Designer

Lukáš svoje dizajnérske skúsenosti zbieral vo viacerých agentúrach, no najmä ako produktový dizajnér v úspešnej spoločnosti Exponea. Okrem bohatých skúseností z oblasti grafického dizajnu je Lukášovou doménou aj fotografia, vďaka ktorej získal v roku 2012 tretie miesto v súťaži Slovak Press Photo.